Sinanoba Çiçekçi

 

Bahar aylarının gelmesi ile beraber heryerde olduğu gibi Sinanobamızda  da düğün sezonu artık açılmış bulunmaktadır. Düğünlerin en önemli detaylarından biri de gelin çiçeğidir. Gelin çiçeği nasıl olmalıdır sorununda sizlere fikir vermeye, yardımcı olmaya çalışacağız.

Gelin adayları nikahlarından günlerce önce, nasıl bir el çiçeği istediklerine karar vermeye çalışırlar. Çünkü gelinlik seçimi kadar gelin el çiçeğinin yani nikah çiçeği seçiminin de gelinler için son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Son dönemde bu alanda da trendler büyük bir değişim içerisine girdi. Artık gerçeğine çok benzeyen yapay çiçekler tercih edilmiyor.

 

Yapay çiçekler yerine kurutulmuş çiçeklerin ve canlı çiçeklerin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda çiçeklerin hazırlanmasında da büyük değişimler var. Elbette halen nikah çiçeği modellerinde tüller ve kurdeleler sıklıkla kullanılıyor. Ancak çiçekleri gölgede bırakacak şekilde değil, aksine çiçekleri ön plana çıkaracak bir dizayn eşliğinde bu malzemelerin kullanıldığı göze çarpıyor.

Bununla beraber renkli çiçeklerin de artık nikah çiçekleri olarak kullanıldığını da söyleyebiliriz. Çok uzun yıllar sadece beyaz renkli çiçeklere yer veriliyordu. Ancak artık çiçeklerin muhteşem renkleri ve bu renklerin sağladığı enerji, gelin adaylarını cezbetmeye başladı. Rengarenk çiçekler renkli bir kişiliğe sahip olan gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Kır çiçekleri de gelinler tarafından yakın markajda tutulan çiçekler arasında yer alıyor. Bu şık dizaynlar ile evlenmek isteyen gelinler ise online olarak bir araştırma yaparak, son kararını veriyor. Gelin adaylarının el çiçeği buketi için mutlaka profesyonel bir adresi tercih etmesinde fayda olacaktır. Zarif, şık ve hayallerinizi süsleyen gelin el çiçekleri için imdadınıza ancak profesyonel çiçekçiler yetişebilir.

İstediğiniz tüm çiçekler için Sinanoba’da sizler için hizmet veren Green Garden Florist çiçek dükkanımıza bekleriz. İşinde uzman ekibimiz hayal ettiğiniz gelin çiçeğini size en taze ve en hızlı şekilde dizayn etmek için hazır beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir